We gaan weer beginnen !
Vanaf 24 augustus gaan we weer beginnen met de zwemlessen. Eerst zijn de kinderen aan de beurt die vóór de zomerstop al bij ons zwommen. Zoals de leskinderen voor het A, B en C diploma, Zwemvaardigheid en ook de Baby en Peuterzwemmertjes. Ook hebben de kassajuffen veel ouders gebeld om ook weer de kinderen uit te nodigen die in het ondiepe zwommen. Door de corona en de zomervakantie konden zij maandenlang niet naar de zwemlessen. Heel veel blije reacties dat ze nu weer aan de beurt zijn!
Per 24 augustus komen ook de volwassenen lesgroepen zoveel mogelijk weer op hun oude lestijd terug om hun baantjes te trekken. Het gaat hier om de vaste groepen die per kwartaal bij ons zwemmen zoals: volwassenen leszwemmers, aquasporters, borstcrawl zwemmers, triatlon zwemmers.
Het plan is om gedurende September ook weer te beginnen met de vrijzwem uurtjes op de dinsdag en woensdag, het fifty fit / MBVO zwemmen, de medische halfuurtjes en meer. Nader bericht hier over volgt.